Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski Kalisz Pomorski
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Informacja dla osób niesłyszących

Od 1 kwietnia 2012 roku weszła w życie ustawa o języku migowym i innych środkach komunikowania się, która daje prawo osobom niesłyszącym i głuchoniemym do skorzystania z usług tłumacza języka migowego przy załatwianiu spraw w urzędzie.

W związku z powyższym osoby, zainteresowane pomocą tłumacza powinny zgłosić chęć skorzystania ze świadczenia ze wskazaniem wybranej metody komunikowania się w terminie co najmniej 3 dni robocze przed zdarzeniem, z wyłączeniem sytuacji nagłych, w Biurze Obsługi Interesanta  Urzędu Miejskiego w Kaliszu Pomorskim ( parter ,pokój nr 1).

Prosimy również o wskazanie sprawy , którą chcecie Państwo załatwić w celu ułatwienia i przyśpieszenia jej załatwienia .

Informujemy , że osoby niesłyszące mogą również kontaktować się z Urzędem Miejskim w Kaliszu Pomorskim poprzez przesłanie :

·       wiadomości e-mail pod adres ratusz@kaliszpom.pl ,

·       faksu pod nr 94 36 16 288.

Ponadto informujemy, że podczas załatwiania spraw w urzędzie , osoba niesłysząca może korzystać z pomocy dowolnie wybranej przez siebie osoby , która będzie jej towarzyszyć w celu ułatwienia komunikacji.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Aleksander Preca 06-06-2012 09:14
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 06-06-2012
Ostatnia aktualizacja: - 06-06-2012 09:14